Suknelės žiemai: kokios geriausios?

Kai už lango ateina šaltukas – laikas pradėti ieškoti geriausiai Jūsų poreikius tenkinančių suknučių. Kadangi šiuo metu rinkoje egzistuoja labai platus pasirinkimas – kiekvienas ieškantis gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Siūlome įvertinti galimybes, susipažinti su jomis, palyginti bei susižinoti tendencijas, kurios dažniausiai kiekvieną sezoną yra pristatomos kaip siekiamybė, kuri leis ne tik jaustis puikiai, tačiau ir atrodyti stilingai. 

Ant nosies – 2019-ųjų žiema, o gal ji jau čia, jeigu skaitote šį straipsnį veliau. Atskleisime Jums kelis pagrindinius niuansus, kurie nurodo, kokios suknelės bus madingos šią žiemą ir su kuriomis tikrai visada pataikysite į taktą.

  • Tamsesnių spalvų suknelės visada yra skoningas pasirinkimas, tačiau šį sezoną siūlome pasirinkti drąsesnes bei ryškesnes, kad jos taptų tikru šviesuliu tamsiomis dienomis.
  • Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad dažniausiai žiemos metu siūlome rinktis ilgesnes sukneles. Tačiau ne šį sezoną. Drąsiai dėvėkite trumpas ir ryškias, kad jos trauktų akį.
  • Tigrinės vėl grįžo į madą ir su jomis pavyks atrodyti puikiai. Siūlome rinktis tiek tigro, tiek leopardo, galiausiai zebriuko raštus.
  • Dideli kaspinai ne tik mergaitėms, tačiau ir saugusioms moterims, kuriose ieško kažko išskirtinio bei unikalaus. Siūlome rinktis didelius, ryškių spalvų kaspinus, kurie gali būti pritvirtinami prie suknelės nugaros arba net krūtinės vietoje, tokiu atveju, kai norisi, kad krūtinė vizualiai atrodytų didesnė.
  • Žinoma, išlieka tendencija, kad žiemos metu reikia dėvėti storesnės medžiagas suknutes. Puikiai tiks megztos, kadangi jos ne tik gražios, tačiau ir šiltos.
  • Į madą vėl sugrįžta gipiūras bei kiti raštai, kurie padės puikiai atrodyti ir tuo pačiu sukurti lengvesnį stilių. Jis rekomenduojamos ne tik studentėms, tačiau ir dalykišką darbą dirbančioms moterims. Paprasčiausiai ant viršaus apsirenkite švarkelį – ir pavyks gauti puikiai derantį klasikos bei paprastumo stilių.
  • Mėgstamos ir rekomenduojamos suknelės ant kurių yra įspausta fotografija. Tiek gyvūnų, tik įžymybių. Čia jau pagal savo poreikius. Jeigu ieškote kažko unikalaus – atspauda dėkite ant įsigytos suknelės pati. Tiksliau, pati pasirinkite ir neškite pas tuo, kurie teikia tokias paslaugas.

Klara.lt siūlo pačius žinomiausias ir pripažintas dizainerių sukneles, kurios leis atrodyti puikiai ir žavėti aplinkinius. Tegul žiema būna tas metų laikas, kuris leis jums atskleisti savo žavesį.


Related Posts

Palikite komentarą