Smulkmenos, kurios įprastą drabužį padarys kur kas funkcionalesniu!

Drabužių pasiūla šiais laikais nesuskaičiuojama. Pradėjus ieškoti tinkamiausio teks skirti tikrai labai daug laiko, kol rasite tai, kas Jums tinka bei patinka labiausiai. Juolab, net ir pačios mažiausios smulkmenos įprastam drabužiui gali suteikti kur kas daugiau funkcionalumo. Šiame blog’o įraše apie smulkmenas, magiškus triukus, kurie į įprastus drabužius leis pasižiūrėti iš visiškai kito kampo.

Piniginė drabužiuose

Kelionių metu būtina susirasti saugią pinigų laikymo vietą. Kuprinėse, rankinukuose – nesaugu, kadangi būtent iš jų vagišiai ir „skolinasi”. Alternatyva – mini piniginės, kurios gali būti “įmontuojamos” į drabužius. Saugu ir nesukelia jokio diskomforto. Ypač tokiu atveju, kai visi pinigai yra banko kortelėje.

“Palaidinės mygtukai

Smulkmena, tačiau labai patogi. Šie, vadinamieji “palaidinių mygtukai” leis reguliuoti suknelių arba palaidinių iškirptės dydį. Ne tik pavyks iš atviresnės palaidinės sukurti solidžią, tačiau taip pat ir išvengti rankovių kritimo nuo pečių.

Nesusisega kelnių saga

Ši maža smulkmena yra tikras išsigelbėjimas tuomet, kai suradote tobulas kelnes, kurios tarsi apglunda. Tiesa, išskyrus pilvuko vietą. Prisisukite pats ir pagal poreikius reguliuokite džinsų susegimo vietą. Sumažėjus pilvo apimtims paprasčiausiai nuimkite prisiūtą detalę.

Liemenuko prailgintuvas

Panašiai yra ir su liemenukais, kurie beveik puikai tinka. Jeigu Jūsų apimtys didesnės nei įsigytame liemenuke – panaudokite liemenuko prailgintuvus. Tai tikras pagalbininkas perkant prekes iš užsienio, pavyzdžiui, kinietiškų internetinių puslapių. Dažniausiai ten esantys dydžiai nesutampa su europiečių standartais. Tokiu atveju tokie liemenuko prailgintuvai išsaugo daiktą, kuris galbūt kiek per mažas.

Paslaptingosios riešinės

Daugelis bėgiodami dėvi riešines, kadangi jos sugeria prakaitą. Siūlome rinktis ne įprastas, tačiau turinčias mini kišenėse iš vidaus. Ten galima laikyti raktus, plaukų gumutes bei kitas smulkmenas, kurias įprastai reikėtų neštis rankoje arba dėl jų imti kuprinę.

Elastinės šlaunų juostos

Jeigu dažnai dėvite sukneles arba sijonus ir šlaunų trynimasis Jums kelia diskomfortą – tokiu atveju specialios juostos padės to išvengti. Tiesa, jeigu norite, kad jos puikiai atliktų funkciją – rinkitės medvilnines. Sintetinės dažniausiai skatina prakaitavimą, tad su jomis tikrai nebus patogu.

Nike Studio Wrap

Daugiafunkciniai gimnastikos bateliai rekomenduojami ne tik specialistams, tačiau ir mėgėjams, kurie nori namuose jaustis puikiai. Jie puikiai prisitaiko prie pėdos, atrodo labai skoningai, o judėjimas su jais ypač malonus. Labai rekomenduojami asmenims, kurie užsiima gimnastika, šoka, praktikuoja jogą ir panašiai.

“Vyrų diržas”

Jeigu norite kiekviename žingsnyje būti pasiruošęs – tokiu atveju vyriškasis diržas, kuriame įmontuojami ir reikalingiausi įrankiai, turėtų būti visada po ranka.

Šalikas su slapta kišenėle

Panašiai kaip ir su liemenuku, taip ir šalikuose galima laikyti daiktus. Tiesa, nereikia ieškoti specialaus šaliko, kadangi tokį gana paprastai galite pasigaminti pati. Paprasčiausiai šaliko vidinėje pusėje įsiūkite kišenėlę.

Pirštinės su veidrodėliu

Jeigu dažnai važinėjate dviračiu – tokiu atveju turite visiškai apsisaugoti. Rekomenduojame ant pirštinių prisisiūti veidrodėlį, kuris leis lengvai ir patogiai matyti eismą, kuris yra už Jūsų.

Visos mūsų aprašytos smulkmenos – labai lengvai padaromos arba labai greitai įsigyjamos. Peržiūrėkite pigius kinietiškos produkcijos puslapius ir tikrai rasite visus drabužius, kuriuos aprašėme. Dar geriau – investuokite į kokybę ir pasidarykite pats!


Related Posts

Palikite komentarą