Juoda trumpa suknelė – kiekvienos moters spintoje?

Coco Chanel sugalvojo juodą trumpą suknelę, kuri turi būti kiekvienos moteris spintoje. Sakoma, kad nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus drabužius moteris nešioja, tačiau tai apranga, kuri gali padėti jaustis puikiai bet kokios šventės metu. Paprasta juoda suknelė dažniausiai mėgstama ir todėl, kad ją yra labai paprasta derinti prie skirtingų drabužių. Vienu atveju apsirengus švarkelį visas komplektas atrodys oficialiai, o su megztuku – kris lengvai ir sukurs elegancijos įspūdį.

Svarbiausia susirasti tokią suknutę, kokia Jums labiausiai tinka.

Kur pirkti suknelę?

Trumpa juoda suknelė yra universalus drabužis, tad nieko keisto, kad beveik visose prekybos vietose galima rasti net ne po vieną modelį. Tai atveria galimybes ne tik rasti Jums labiausiai tinkamo dydžio ir pačios tinkamiausios medžiagos rūbą, tačiau tuo pačiu rasti geriausiai Jūsų piniginės poreikius tenkinančius drabužius. Kol vieni yra pasiryžę mokėti daugiau, kad tik gautų labai tvirtos medžiagos suknelę, tuo tarpu kitiems puikiai tinka ir pigesnės alternatyvos. Žinoma, siūlome nepamiršti, tad paprasta juoda suknelė vienu atveju gali būti subalansuota žiemai, kai tuo tarpu kitu  atveju labiau tinka vasaroms. Drabužis turi būti pasirenkamas ne tik pagal medžiagą, tačiau ir minimalius akcentus. Štai suknelės gali būti dekoruotos gipiūru arba gali būti papildomai grąžinamos storesniais nėriniais.

Kaip derinti suknelę prie kitų drabužių?

Suknelės internetu Klara.lt prekybos vietoje yra labai įvairios. Pradėjus peržiūrėti galimybes pamatysite, kad jų labai daug ir visos jos yra labai skirtingos. Žinoma, kuo daugiau modelių bus spintoje – tuo lengviau pavyks derinti aprangą. Tačiau net ir ta pati suknutė gali būti derinama prie labai skirtingų akcentų.

  • Kaip jau minėjome anksčiau – tinkamas švarkelis gali padėti suknelei suteikti oficialesnį įspūdį. Jeigu suknelė yra labai trumpa – tokiu atveju geriausia pasirinkti ilgesnį švarkelį.
  • Prie suknelės labai puikiai tiks ilgi batai. Sukuriama klubinė apranga, kuri leis vakarais tapti nuostabia diva.
  • Kita alternatyva yra kedukai, kurie net ir prie elegantiškos juodus suknutės gali derėti labai puikiai. Tuomet ši apranga gali tikti laisvalaikio arba darbo, studijų vietoje.
  • Lengvas megztukas dažniausiai suknelei suteikia lengvumo ir galiausiai visas derinys puikiai tinka švenčių metu.

Trumpa juoda suknelė yra magiškas drabužis, kadangi ji labai lengvai transformuojasi ir gali atrodyti vis kitaip. Bent vieną juodą suknutę turėti yra privalu, tačiau jeigu įsigysite daugiau – apsirengti bus dar paprasčiau.


Related Posts

Palikite komentarą