Apie mus

Drabužiai – mūsų asmenybes perteikiantis elementas, kuris gali padėti per išvaizdą skleisti tam tikrą informaciją, parodyti save tokią, kokia esate, atskleisti savo žavesį ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Tinkamai pasirinkti drabužiai – darbas, tačiau rezultatas – magiškas, tad investuoti į kokybę verta. Drabužiai internetu KLAR‘oje – geriausias pasirinkimas siekiantiems suderinti nedidelę kainą bei aukštą kokybę. Toks derinys – egzistuoja, tik reikia mokėti jį rasti.

Drabužiai internetu moterims KLAR‘oje – apsipirkimą palengvinanti pagalba, kuri leis neinvestavus daug laiko susikurti tobulus derinius puikiai tinkančius tiek kiekvienai dienai, tiek išskirtinėms šventėms. Mūsų kataloge rasite visko, ko tik reikia stilingai moteriai, kuri gatve žygiuoja tarsi podiumu: kelnės, suknelės, kombinezonai, marškiniai, palaidinės, megztiniai, sijonai, šortai ir paltai, kurie net ir labai vėsomis dienomis padės atrodyti puikiai. Ir nesvarbu, ar kaitriai šviečia saulė, ar niūriai lyja lietus – tinkama apranga gali suteikti pasitikėjimo savimi, jaustis nuostabiai kiekvieną dieną. Juk kai lauke nešviečia saulė – šviesti ir džiuginti kitų akis galite JŪS.

Apsipirkimas ir pristatymas

Patvirtinus užsakymą, el. paštu gausite tai patvirtinantį laišką.

Pristatymo paslaugos kaina per LP EXPRESS 24 savitarnos  terminalus 2,50 Eur .

Užsakymus virš 50 EUR pristatome NEMOKAMAI.

Klara.lt el. parduotuvėje galite pirkti bet kuriuo paros metu, o prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

LP Express siuntų savitarnos terminalus.

LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).

Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Atsiskaitymas

Elektroninėje parduotuvėje KLara.lt galite atsiskaityti per pageidaujamo banko el. bankininkystės sistemą.

SVARBU:

1. Darydami pavedimą, nepamirškite „mokėjimo paskirtis“ laukelyje nurodyti užsakymo numerio.

2. PVM sąskaita faktūra išrašoma elektroniniu būdu ir atsiunčiama Jums kartu su užsakymo išsiuntimo patvirtinimu.

Gražinimas

TKlara.lt el. parduotuvėje įsigytiems drabužiams suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija. Grąžinant prekes turite užpildyti prekių grąžinimo formą ir joje pažymėti atitinkančią grąžinimo priežastį bei nurodyti detalesnę informaciją.

Grąžinimo procesas.

  1. Užpildote grąžinimo formą, kurią idedate į pakuotę arba atsiunčiate į elektroninį paštą [email protected]
  2. Prekę(s) įdėti į pasirinktą LP EXPRESS 24 terminalą. Grąžindami per LP EXPRESS 24 terminalą, terminale nurodykite UAB „Renala“, tel. nr. 862333333.

Svarbi informacija:  Už grąžinamos prekės transporto išlaidas pinigai negrąžinami.

Kai prekės grąžinamos, pirmiausia, patikriname, ar gavome visas prekes, ar jos atitinka prekių grąžinimo reikalavimus, ar yra tinkamos tolesniam naudojimui. Tada per 14 darbo dienų Jums įsipareigojame pervesti visus sumokėtus pinigus.

Jeigu gavote prekę su defektu arba neatitinkančią užsakytos, nedelsiant apie tai informuokite klientų aptarnavimo skyrių el. paštu [email protected] Laiške nurodykite užsakymo numerį, trumpai išdėstykite problemą ir pridėkite nuotraukas.

Kiti klausimai

Norėdami su mumis susisiekti rašykite elektroniniu paštu [email protected] arba skambinkite +37062333333 darbo dienomis 10.00 – 18.00 val..

Ar turi daugiau klausimų ?

RAŠYK MUMS