2018-ųjų žiemos must have, kurie padės atrodyti stilingai

Kiekvieną sezoną garsiausi pasaulio dizaineriai paskelbia sąrašą daiktų, kuris dažnai pavadinamas būtiniausių sąrašu kiekvienai „stiliagai“, kuri nori atrodyti puikiai ir tuo pačiu gatve žygiuoti tarsi podiumu. Nors vieni akcentuoja, kad svarbiausia yra ne mada, o stilius, tačiau reikia nepamišti, kad šie du komponentai yra vienas nuo kito neatsiejami.

Taigi, Jūsų kritikai, drabužiai, akcentai ir taisyklės, kuriuos privalo įsigyti kiekviena stilinga dama 2018-ųjų žiemai!

Žiemos metu karaliauja raudona

Nors raudona yra labai drąsi spalva ir tikrai ne kiekviena išdrįsta rinktis raudonus paltus, sukneles arba megztinius, visgi, ši spalva yra puikus pasirinkimas norinčioms pataikyti į žiemos taktą. Tiesa, raudona nebūtinai turi būt svarbiausias akcentas, kadangi net ir maža detalė padės patraukti aplinkinių žvilgsnius ir parodyti savo išskirtinumą. Visgi, jeigu raudona kiek gąsdina, tokiu atveju kaip alternatyva gali būti pasirenkama bordo spalva. Ji kiek ramesnė, tačiau taip pat patraukli ir atitinkanti tendencijas.

Kailio žaismas

Žiemos metu kailis dažniausiai atgyja. Ne tik dėl stiliaus, tačiau ir dėl funkcionalumo, kadangi nukritusi temperatūra skatina ieškoti būdų, kurie padės sušilti. Tiesa, jeigu norite pataikyti į taktą, tokiu atveju reikia susirasti dirbtinį kailį. Tikras – atgyvena ir vis daugiau žmonių pripažįsta, kad jo dėvėjimas yra neskoningas. Juolab, vis garsiau apie tai kalba garsiausi pasaulio dizaineriai.

Oversize drabužiai

Per didelio stilius drabužiai populiarūs jau ne vieną sezoną ir ne vienerius metus. Ir šią dieną jie išlikę top‘uose, kurie padės ir puikiai atrodyti, ir skoningai jaustis. Tiesa, jeigu anksčiau karaliavo over size megztukai, tai šiuo metu skatinama rinktis net didelio tipo lauko drabužius. Puiku tai, kad praneša šaltą žiemą, tad pavyks pataikyti į madą ir tuo pačiu po striuke galėsite apsivilkti bent jau kelis drabužius, kurie garantuos puikią išvaizdą.

Pūstos rankovės

Nors moterys, kurios kuri plačius pečius ir mažą galvą dažniausiai vengia labai pūstų rankovių, visgi, tai gana skoningas pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi atrodyti puikiai. Siūlome rinktis bet kokius drabužius, kurie turi pustas rankoves: suknelės, marškininiai, megztukai ir kiti drabužiai, kurie padės puikai atrodyti ir tuo pačiu jaustis labai madingai.

Užrašai ant drabužių

Garsūs šūkiai ant drabužių tikrai nėra kažkas neįprasto ir daugelį metų galima įsigyti marškinukus, kurie garsia teigia kokias nors idėjas. Ne tik popsines, tačiau ir protingas sentencijas, kurios parodo žmogaus požiūrį į tam tikrus dalykus. Šiuo metu tokie drabužiai yra ypač populiarūs ir mėgstami. Nors kalbama apie tai, kad žmonės turi vengti etikečių, tačiau išties užrašas ant drabužio gali geriau atskleisti asmenybę.

Džinsas visur ir visada

Toliau verta paminėti ir džinsinius gaminius, kurie jau dažnai pavadinami klasikine apranga, kuri turi būti kiekvieno spintoje. Nuo džinsinių kelnių iki palaidinių, nuo laukui skirtų švarkelių iki rankinių. Šią žiemą džinsas vėl labai populiarus. Puikiai dera su dirbtiniu kailiuku, tuo pačiu padeda gerai jaustis, kadangi drabužis maloniai priglunda ir šildo odą.

Blizgūs audiniai

Tikrai ne kiekvienas išdrįstų kasdien dėvėti drabužius, kurie yra pasiūti iš blizgios medžiagos. Tačiau tai žiemos tendencijos, kurios padės puikiai atrodyti ir, svarbiausia, traukti aplinkinių žvilgsnius. Taigi, kasdieniai skoningai atrodys ir auksinės arba sidabrinės spalvos blizgios palaidinės, kurios sukurs šventišką nuotaiką net ir vėsesnėmis dienomis.

Permatomas audinys

Dar vienas drąsus aprangos sprendimas yra permatomas audinys. Gali pasirodyti, kad nefunkcionalu, kadangi žiemos metu labai šalta. Visgi, nepamirškite, kad su kokybiška striuke po ja galima būtų net ir nuogiems, šalta nebus. Taigi, drąsiai išbandykite permatomus audinius, rinkitės gipiurines bliuskutes ir atrodykite žavingai. Net ir vėsiuoju metų laiku būkite drąsi asmenybė.


Related Posts

Palikite komentarą