10 stiliaus patarimų apvalutėms!

Visos moterys yra gražios ir visos gali atrodyti labai puikiai. Svarbiausia geriau pažinti savo kūną ir suderinti išraiškingiausias linijas su stiliaus galimybėmis bei patarimais. Apvalesnių formų moterys dažnai klaidingai galvoja, kad joms drabužių pasirinkimas labai menkas, juolab, tikrai nepavyks susikurti puikaus stiliaus, kuriuo žavėsite ne tik aplinkinius, tačiau, svarbiausia, save.

Visgi, viskas įmanoma. O straipsnyje – patarimai obuolio bei kriaušės figūras turinčioms moterims, kurios pradės atrodyti ir jaustis puikiai.

1 # patarimas: vienos spalvos drabužiai – puikus pasirinkimas

Apvalesnių formų moterys dažniausiai nori dėvėti tamsesnių spalvų drabužius, kadangi visi puikiai žino, kad juoda – lieknina. Visgi, tikrai nereikia bijoti rengti pastelinės spalvos rūbais, kurie padės taip pat atrodyti žavingai. Svarbiausia – vieno atspalvio tekstūra. Ir jokio skirtumo, ar tai suknelė, ar maikutė bei sijonas, kurie yra tokios pačios spalvos.

 

2 # patarimas: vertikalios linijos – puikus pasirinkimas

Drabužiai vertikaliomis linijomis ne tik padės atrodyti lieknesnei, tačiau tuo pačiu ir aukštesnei. Priešingai horizontalioms linijoms, kurios sukuria stambumo ir net sunkumo iliuziją. Lieknesnėms ir ilgesnėms kojoms – kelnės vertikaliomis linijomis.

3 # patarimas: atsakingas formų ryškinimas

Stambesnės moterys dažniausiai pergyvena dėl pilvuko. Tačiau net ir jį turint galima gana paprastai paslėpti. Paprasčiausiai paryškinkite kitas kūno vietas. Pavyzdžiui, stambesnės moterys dažniausiai gali pasigirti didesne krūtine, tad dėvėkite atviresnius, didesnes iškirptes turinčius drabužius.

4 # patarimas: trumpos suknelės gali atrodyti neskoningai

Jeigu paryškinote krūtinę – tokiu atveju trumpos suknutės nėra geras pasirinkimas, kadangi atrodysite per daug vulgariai. Siūlome sukneles arba sijonus, kurie yra kelių ilgio. Žinoma, galima išdrįsti pasirinkti su didesniu skeltuku, tačiau ir šioje vietoje labai svarbus saikas.

5 # patarimas: oficialūs marškinėliai – puikus pasirinkimas

Labai dažnai apvalesnių formų moterys vengia oficialumo, kadangi galvoja, kad aptemptos kelnės ir maškinėliai yra lieknųjų pasirinkimas. Tikrai ne. Atrodyti puikiai galite su oficialiais, baltais marškinėliais, kurie puikiai derės prie mėlynų džinsų. Šiek tiek pavarijavus kombinacijomis taip galite būti ne tik darbo vietoje, tačiau ir laisvalaikiu.

6 # patarimas: laisvi drabužėliai

Labai stipriai apsitempdama kartais padarote didelę klaidą, kadangi paprasčiausiai tokiu atveju išryškės ne tik situaletas, tačiau ir riebaliukai. Rekomenduojame drąsiai rinktis lengvai krentančias, gal net over size tipo palaidines. Ne tik atrodysite puikiai, tačiau ir dėvėti bus labai patogu.

7 # patarimas: plačios kelnės

Jeigu norite paslėpti savo klubus, tokiu atveju geriausia rinktis kuo platesnes kelnes. Labai aptemtos irgi atrodo žavingai, tačiau būtent timpos labiausiai ir parodo, kokio storumo Jūsų šlaunys. Alternatyva – lengvai krentančios plačios kelnės, kurios gali būti ypač stilingas aprangos akcentas.

8 # patarimas: džinsai aukštu liemeniu

Stambesnėms moterims dažniausiai nerekomenduojama dėvėti džinsų, kurie yra žemintų liemeniu. Tiesiog virš liemens dažniausiai laikosi riebaliukai, kurie tik ir laukia, kada galės „išeiti“. Puiki alternatyva yra džinsai aukštu liemeniu. Pavyks atrodyti puikiai ir laisvai jaustis.

9 # patarimas: sijonai – kiekvienai dienai

Stambesnių formų moterims dažniausiai rekomenduojama kuo drąsiau dėvėti sijonus su kuriais pavyks ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir labai puikiai jaustis. Puikiai tiks ir labai laisvi, ir pieštuko formos sijonai.

10 # patarimas: kardingano nešiojimas

Kad ir ką vilkėsite šiandien – kardinganas ant viršaus visada yra puikus pasirinkimas. Ypač tokiu atveju, kai lauke jau darosi vėsu ir norisi atrodyti stilingai bei jaustis šiltai.


Related Posts

Palikite komentarą